Czy wiesz, że… spółki z Delaware nie muszą składać sprawozdania finansowego do rejestru?

Opublikowano: 20.06.2017 r.

Autor: Robert Stiller

Spółki zarejestrowane w Delaware, nawet akcyjne, nie muszą składać sprawozdań finansowych w rejestrze. Konkurencja nie dostanie prezentu.

Lipiec za pasem? Sprawozdania do KRS? Finansowy strip-tease przed konkurencją?
Czy wiesz, że…
nie musiałbyś składać sprawozdań do KRS gdyby Twoja spółka była zarejestrowana w stanie Delaware a nie w Polsce?
Spójrz na proste korzyści:
S.A. zamiast spółki z o.o.
Kapitał np. 100.000 USD bez obowiązku jego wnoszenia
Silna ochrona spółki i jej zarządu pod prawem stanu Delaware
Brak sprawozdań do rejestru – oszczędność czasu i kosztów oraz – co najważniejsze – poufność danych finansowych w przeciwieństwie do zawartości ogólnie dostępnych akt rejestrowych w Polsce.
Przenieś siedzibę swej spółki do USA, by korzystać przywilejów i praw niedostępnych dla polskich spółek z o.o. czy akcyjnych.
To łatwiejsze i szybsze niż myślisz. Skontaktuj się z doradcą jeszcze dziś!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Jak w ciągu jednego dnia przenieść firmę do USARozwiązanie, które wydaje się być abstrakcją, w najlepszym razie rozwiązaniem stosowanym przez duże korporacje, w rzeczywistości jest dostępne (...)
Czy wiesz, że… delawarska spółka LLC pozwoli Ci ustalić samodzielnie termin płatności podatku?Data pojawienia się zysku w spółce LLC jest nie do ustalenia przez organy podatkowe w Polsce.
Czy wiesz, że… spółkę akcyjną (Inc.) z kapitałem akcyjnym 4,0 mln zł możesz założyć tego samego dnia już za 5 tys. zł?Rejestracja spółki akcyjnej prawa ppolskiego to istny koszmar. Taką spółkę w USA zarejestrujesz jednego dnia za 5.000,- złotych.
Jak sprzedawać online bez VAT?Jednakże jeden prosty zabieg powoduje, że wydawca może sprzedawać globalnie swe produkty bez VAT i podatku od sprzedaży.