Czy wiesz, że… roczny koszt utrzymania spółki LLC wraz z doradztwem wynosi zaledwie 1,000 USD?

Opublikowano: 31.03.2017 r.

Autor: Robert Stiller

Za 1,300 dolarów klient Cissarz Consulting Inc. zyskuje anonimowość i silną ochronę przed roszczeniami ewentualnych wierzycieli.

Czy wiesz, że…
roczny koszt utrzymania spółki LLC wraz z doradztwem w zakresie funkcjonowania spółek w stanie Delaware wynosi zaledwie 1,000 USD plus 300 USD podatku franczyzowego?
Za 1,300 dolarów klient Cissarz Consulting Inc. zyskuje anonimowość i silną ochronę przed roszczeniami ewentualnych wierzycieli.
Jest zwolniony z obowiązku prowadzenia księgowości, składania deklaracji podatkowych i parapodatkowych (ZUS) oraz składania sprawozdań finansowych do rejestru.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Jak w ciągu jednego dnia przenieść firmę do USARozwiązanie, które wydaje się być abstrakcją, w najlepszym razie rozwiązaniem stosowanym przez duże korporacje, w rzeczywistości jest dostępne (...)
W-8BEN – instrukcja wypełnienia certyfikatu.IRS - amerykański urząd podatkowy wymaga złożenia formularza W-8BEN (lub W-8BEN-E w przypadku firm) przez osoby osiągające dochody w USA.
Czy wiesz, że… roczny koszt utrzymania spółki LLC wraz z doradztwem wynosi zaledwie 1,000 USD?Za 1,300 dolarów klient Cissarz Consulting Inc. zyskuje anonimowość i silną ochronę przed roszczeniami ewentualnych wierzycieli.