Kiedy Ronald Reagan zaprasza Twoją Firmę do Ameryki

Opublikowano: 10.11.2017 r.

Autor: Robert Stiller

Ameryka to nieograniczone możliwości i raj dla przedsiębiorcy. Przynajmniej w porównaniu z polskim piekłem.

Tysiące pracodawców, drobnych przedsiębiorców, ciężko pracujących na swój dobrobyt, wpadło w sidła zastawione przez urzędnicze trutnie.
Dziś faktoria traperska ZUS wyciąga z sideł swój łup.
Dziesiątki tysięcy przedsiębiorców będą zmuszone do zapłaty składek, odsetek i kar od składek, które jeszcze kilka miesięcy temu sam „traper” oraz Wielki Łowczy uważali za nienależne.
A to był tylko okres ochronny by zwierzyna mogła się rozmnożyć i utuczyć.
Bo stół coraz większy, suto zastawiony a i gawiedzi wyborczej przy stole coraz więcej. O dworzanach nie wspominając.
Czy tego losu można było uniknąć? Co zrobiłby przedsiębiorca posiadający spółkę w Delaware? Wypłacił dodatkowe wynagrodzenie z tej, nie znajdującej się na terenach łownych trapera, spółki?
Faktem jest, że nic nie jest tak proste jak z początku się wydaje. Tym bardziej należy korzystać z pomocy doświadczonych doradców.
Czy wiedzą Państwo, że…
spółka w Delaware i kontrakt na doradztwo z CISSARZ Consulting Inc. umożliwi Państwu uniknięcie większości przykrych zdarzeń, na jakie narażeni są polscy przedsiębiorcy?
Bo Ameryka jest zbyt wielka na małe marzenia!

Ronald Reagan: America is too great for small dreams

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Jak w ciągu jednego dnia przenieść firmę do USARozwiązanie, które wydaje się być abstrakcją, w najlepszym razie rozwiązaniem stosowanym przez duże korporacje, w rzeczywistości jest dostępne (...)
Czy wiesz, że… spółki z Delaware nie muszą składać sprawozdania finansowego do rejestru?Spółki zarejestrowane w Delaware, nawet akcyjne, nie muszą składać sprawozdań finansowych w rejestrze. Konkurencja nie dostanie prezentu.
Jak przenieść firmę do Delaware w ciągu jednego dnia (pozostawiając zmartwienia w Polsce)A kto powiedział, że Twoja firma musi mieć siedzibę w Polsce?
Inwigilacja kont bankowych. Jak się chronić przed ministerialnym intruzem?Szyte na miarę strategie dywersyfikujące ryzyko biznesowe, spółki akcyjne i LLC w bezpiecznej i stabilnej jurysdykcji, doradztwo na fundamencie (...)