Imigracja biznesowa w zasięgu ręki (i portfela)

Opublikowano: 25.07.2017 r.

Autor: Robert Stiller

Jak niewiele potrzeba, by z biznesowego piekła, jakim jest Polska, przenieść się do normalności.

Wyobraź sobie, że…
miesięczne utrzymanie firmy kosztuje Cię zaledwie 500,- zł.
Powiedz „goodbye” księgowemu, ZUS-owi, KRS-owi, niekończącym się kontrolom i coraz to nowym obciążeniom sprawozdawczym.
Zmień siedzibę swojej firmy.
Podstawowy pakiet usług pozwalających utrzymać aktywną spółkę i jej rzeczywistą siedzibę w USA kosztuje zaledwie 1.000 USD oraz 300 USD podatku rocznie.
W zamian otrzymasz usługi autoryzowanego agenta, siedzibę, obsługę korespondencji, składanie wszelkich niezbędnych sprawozdań (przyznajemy…, jest tylko jedno), bieżące doradztwo w zakresie funkcjonowania spółki.
A nade wszystko – spokój i komfort.
Księgowość może być prowadzona w dowolny sposób, zyski uzyskane z udziału w spółce deklarujesz w rocznym sprawozdaniu PIT.
Spółki, zarówno LLC jak i akcyjne, mają pełną zdolność do dokonywania czynności prawnych w Polsce i na całym świecie, w tym do bycia stroną w przetargach.
Cała obsługa odbywa się w języku polskim.
Nikt nie mówi, że Twoja firma musi być zarejestrowana w Polsce. Wyrwij się z zacieśniającej się urzędniczej pętli!
Zamów jeszcze dzisiaj!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane posty

Jak w ciągu jednego dnia przenieść firmę do USARozwiązanie, które wydaje się być abstrakcją, w najlepszym razie rozwiązaniem stosowanym przez duże korporacje, w rzeczywistości jest dostępne (...)
Czy likwidacja spółki LLC to dobry pomysł?Podjęta pochopnie decyzja o likwidacji spółki może zrujnować nam życie. Zanim ją zlikwidujemy powinniśmy dokładnie przeanalizować wynikające z (...)
Pan na poczcie. Jak skutecznie bronić się przed niechcianą korespondencją urzędową?Ile to razy byliśmy stawiani w niekomfortowej sytuacji, kiedy listonosz wręczał nam pismo, którego wolelibyśmy nigdy nie otrzymać? Czy da się (...)
Okresy przedawnienia roszczeń w prawie stanu DelawareProwadząc biznes uczciwie i najstaranniej jak się da, trudno uniknąć sytuacji spornych wynikających z przyczyn obiektywnych, niezrozumienia, (...)